Tapahtumat


Helmikuu 2019
Aika Tapahtuma
20.02. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Tammatähti, Karanor Teräsmiesliiga, Winter Monté Meeting kar
21.02. klo: 18:00 Kouvola
22.02. klo: 12:00 Kaustinen, Nikula , Lounasravit
22.02. klo: 18:00 Pori
23.02. klo: 14:00 Mikkeli , Toto75
24.02. klo: 12:00 Paikallisravit, Paikallisravit Savossa , Perinteiset jääravit Leppävirralla
24.02. klo: 13:00 Seinäjoki , Winter Monte Meeting-karsinta
24.02. klo: 16:00 Lahti, Jokimaa , Toto5-ravit
25.02. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Magic Monday
25.02. klo: 18:00 Turku, Metsämäki , Magic Monday
26.02. klo: 18:00 Tampere, Teivo
27.02. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vantaan Energian Voimaliiga, Valtra Sisusarja
28.02. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Winter Monté Meeting-k.
Maaliskuu 2019
Aika Tapahtuma
01.03. klo: 12:00 Lappeenranta, Lappee , Lounasravit
01.03. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri
02.03. klo: 13:00 Paikallisravit, Paikallisravit Hämeessä , Paikallisravit Kangasalla Vesaniemen jäällä
02.03. klo: 14:00 Helsinki, Vermo , Espoon Palkinto, Divisioonafinaalit
03.03. klo: 12:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Poniravit
03.03. klo: 13:00 Paikallisravit, Paikallisravit Savossa , Kangasniemen jääravit
03.03. klo: 14:00 Kouvola , Lions perheravit & Winter Monté Meeting & Ohjastajahyvitys-l
03.03. klo: 16:00 Kaustinen, Nikula , Nuorten Sarja 2019, Tammasarja 2019, Amat. Ohj. SM-kars.
04.03. klo: 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Magic Monday
04.03. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Magic Monday
05.03. klo: 18:00 Tampere, Teivo , GLi Grand Prix -karsinnat
06.03. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vermon keskiviikkoravit, Kolmivuotistähti, Hopeadivisioona
07.03. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Hippos-sarja
08.03. klo: 12:00 Seinäjoki , Lounasravit
08.03. klo: 18:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen perjantairavit
09.03. klo: 14:00 Joensuu, Linnunlahti , Toto75- ravit & XXXV Sanomalehti Karjalainen-ajo
10.03. klo: 13:00 Mikkeli , Winter Monte Meeting
10.03. klo: 16:00 Oulu, Äimärautio , Lantmännen Agro Stayer Cup-karsinta
11.03. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Magic Monday, Haastajadivisioona
11.03. klo: 18:00 Rovaniemi, Mäntyvaara , Magic Monday
12.03. klo: 18:00 Tampere, Teivo
13.03. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vermon keskiviikkoravit, Derbyn Talvisuosikki, Pronssid. Kar
14.03. klo: 18:00 Kouvola , Tammasarja 2019 & Wahlstén Tie Tähtiin 2019
15.03. klo: 12:00 Kaustinen, Nikula , Lounasravit
15.03. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , Naisten ilta
16.03. klo: 12:00 Paikallisravit, Paikallisravit Keski-Suomessa , Poni-/Paikallisravit Varnes-Hippoksella
16.03. klo: 14:00 Tampere, Teivo , GLi Grand Prix & Mauri Tuurnan Ajo
17.03. klo: 13:00 Tornio, Laivakangas , Maaliskuun Tammatähti
17.03. klo: 16:00 Mikkeli , Nuorten sarja
18.03. klo: 18:00 Lappeenranta, Lappee , Magic Monday
18.03. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Magic Monday
19.03. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Tammasarja 2019
20.03. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vermon keskiviikkoravit, Vantaan Energia, Huippudiv, Kv Mont
21.03. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Extra 65 & Jalostuspäivät & Kasvattajakruunu alkuerät
22.03. klo: 12:00 Forssa, Pilvenmäki , Lounasravit
22.03. klo: 18:00 Seinäjoki
23.03. klo: 14:00 Kouvola , Valkeala-ajo
24.03. klo: 14:00 Rovaniemi, Mäntyvaara
24.03. klo: 16:00 Jyväskylä, Killeri , Winter Monte Meeting -karsinta
25.03. klo: 18:00 Joensuu, Linnunlahti , Magic Monday
25.03. klo: 18:00 Pori , Magic Monday
26.03. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Pilvenmäki Special-kars, Lantmännen Agro Stayer Cup-k
27.03. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vermon keskiviikkoravit, Tammatähti
28.03. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Pilvenmäki Special-kars. & SHKL Cup-kars. & Suomen Cup-kars.
29.03. klo: 12:00 Kaustinen, Nikula , Lounasravit
29.03. klo: 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Pilvenmäki Special-karsinnat & Extra 65-kierros
30.03. klo: 14:00 Helsinki, Vermo , Helsinki-ajo, Divisioonaravit, Winter Monté Meeting Finaali
31.03. klo: 13:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Amatöörien SM-liiga
31.03. klo: 16:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen sunnuntairavit
Huhtikuu 2019
Aika Tapahtuma
01.04. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Magic Monday
01.04. klo: 18:00 Seinäjoki , Magic Monday
02.04. klo: 18:00 Tampere, Teivo
03.04. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vermon keskiviikkoravit, Tammatähti-Kultadivisioona
04.04. klo: 18:00 Kouvola , Ohjastajahyvitys -lähtö
05.04. klo: 12:00 Oulu, Äimärautio , Lounasravit
05.04. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Sivolan Tilan Ajo & Monté SM-karsinta & Hippos-sarja
05.04. klo: 18:00 Pori , Racing Amatööriohjastajien SM-liiga
06.04. klo: 14:00 Forssa, Pilvenmäki , 75-finaalit & Pilvenmäki Special
07.04. klo: 16:00 Lappeenranta, Lappee , SM-Monte kiertue, Nuorten Sarja.
08.04. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Magic Monday, Haastajadivisioona, Nousijadivisioona
08.04. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , Magic Monday
09.04. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Tammasarja 2019 & SHKL Cup -karsinta & poniravit
10.04. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vermon keskiviikkoravit, SHKL Cup -kars, Vanta Ene, Salam Va
11.04. klo: 18:00 Kaustinen, Nikula , Suomen Cup-karsinta, Nuorten Sarja 2019
12.04. klo: 12:00 Kuopio, Sorsasalo , Hevosklinikka Kuopio-lounasravit
12.04. klo: 18:00 Kouvola , Nostalgia-ravit
12.04. klo: 18:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen perjantairavit
13.04. klo: 14:00 Seinäjoki , Seinäjoki Race& T75-ravit & Kasvattajakruunu-alkuerä (L4t)
14.04. klo: 16:00 Mikkeli , Poniravit klo 14, Toto4-ravit klo 16
15.04. klo: 18:00 Oulu, Äimärautio , Magic Monday
15.04. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Magic monday
16.04. klo: 18:00 Pori , Tammasarja 2019, Wahlstén Tie Tähtiin 2019
17.04. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vermon keskiviikkor, Kohti Finlandiaa-Kul, Kara, Nel Mon
18.04. klo: 18:00 Jyväskylä, Killeri , Suomen Cup -karsinta, SHKL Cup -karsinta
19.04. klo: 13:00 Turku, Metsämäki , Pitkäperjantain perheravit
19.04. klo: 16:00 Joensuu, Linnunlahti , Pitkäperjantai, Tammasarja SH
20.04. klo: 14:00 Kaustinen, Nikula , Toto75-ravit; Pelimanni-ajo, Tammasarja 2019
21.04. klo: 13:00 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , 1.Pääsiäispäivä, Amatöörien SM-liiga
21.04. klo: 16:00 Kouvola , 1.Pääsiäispäivä
22.04. klo: 18:00 Forssa, Pilvenmäki , Magic Monday
22.04. klo: 18:00 Kuopio, Sorsasalo , Magic Monday
23.04. klo: 18:00 Tampere, Teivo , SHKL Cup -karsinta
24.04. klo: 18:00 Helsinki, Vermo , Vermon keskiviikkoravit, Arvid Åvallin Tammaderbyn karsinnat
25.04. klo: 18:00 Lahti, Jokimaa , Naisten Ilta&Suomen Cup-& SHKL Cup -karsinta & Nuorten Sarja
26.04. klo: 12:00 Seinäjoki , Lounasravit
26.04. klo: 18:00 Lappeenranta, Lappee
26.04. klo: 18:00 Turku, Metsämäki , Metsämäen perjantairavit
27.04. klo: 14:00 Pori , Kultaloimi 2019 & Satakunta Senior
28.04. klo: 13:00 Kuopio, Sorsasalo , Nuorten Sarja 2019 & Hippos-sarja
28.04. klo: 16:00 Rovaniemi, Mäntyvaara
29.04. klo: 18:00 Kaustinen, Nikula , Magic Monday-ravit
30.04. klo: 18:00 Tampere, Teivo , Suomen Cup -karsinta & Monté SM-karsinta
30.04. klo: 18:30 Ylivieska, Ravikeskus Keskinen , Vappuetkot, Nordic Cup kv, Amatöörien SM, Tammasarja lv